Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF28SC-LC
D38999/26TF28SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF28SC-LC
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF28SC-LC.pdf
Availability of D38999/26TF28SC-LC
QUANTITY
D38999/26TF28SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF28SC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF28SC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF28SC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TF28SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF28SC-LC Details Description
Related parts for D38999/26TF28SC-LC
RES SMD 33.2KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC REG BOOST 3V 0.4A SYNC SC70-6 datasheet.pdf
HEADER 26POS STR DUAL INSUL 1ROW datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 53POS BOX MNT PINS datasheet.pdf
OSC MEMS 33.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 1.24K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
4.2MM WTB VTHDR W/O MNTFLG 4SN datasheet.pdf
CONN HDR 9POS 2.54MM T/H datasheet.pdf