Amphenol Aerospace Operations D38999/26TH35BN
D38999/26TH35BN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TH35BN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TH35BN.pdf
Availability of D38999/26TH35BN
QUANTITY
D38999/26TH35BN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TH35BN
Internal Part NumberEIS-D38999/26TH35BN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TH35BN
Related LinksD38999/, D38999/26TH35BN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TH35BN Details Description
Related parts for D38999/26TH35BN
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.25A 16TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V/2V 0.3A 10DFN datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 104MHZ 16SOIC datasheet.pdf
RES 3.52 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 400VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf
IC MCU 4KB 20QFN datasheet.pdf
Connector Socket 32 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
MKP 2.5UF 5% 1600VDC DRAWING T2 datasheet.pdf