Amphenol Aerospace Operations D38999/26TJ20PN-LC
D38999/26TJ20PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TJ20PN-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 30C MIXED PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TJ20PN-LC.pdf
Availability of D38999/26TJ20PN-LC
QUANTITY
D38999/26TJ20PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TJ20PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TJ20PN-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TJ20PN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TJ20PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TJ20PN-LC Details Description
Related parts for D38999/26TJ20PN-LC
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC DIFF COMPARATOR QUAD 14-SSOP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 4POS 3.5MM datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
TRANS 2PNP 50V 1A CPH6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 36VOUT 25W datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CAP CER 68PF 500V NP0 0805 datasheet.pdf