Amphenol Aerospace Operations D38999/26TJ29BB
D38999/26TJ29BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TJ29BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 29C 29#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TJ29BB.pdf
Availability of D38999/26TJ29BB
QUANTITY
D38999/26TJ29BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TJ29BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26TJ29BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TJ29BB
Related LinksD38999/, D38999/26TJ29BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TJ29BB Details Description
Related parts for D38999/26TJ29BB
IDC CABLE - CKC40G/AE40G/CKC40G datasheet.pdf
REG SW 1.3-3.5V 29A HORZ datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 8X1 20PLCC datasheet.pdf
RES SMD 2.43KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISOR 10-MSOP datasheet.pdf
CAP FILM 1000PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
IPD M12 SHLD 3W SPST 2M datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR GT1 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W datasheet.pdf
OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
SCREW,CAP,SOCKET HEAD,METRIC datasheet.pdf
CAP FILM 0.11UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf