Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD15PN-CG
D38999/26WD15PN-CG picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD15PN-CG
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WD15PN-CG.pdf
Availability of D38999/26WD15PN-CG
QUANTITY
D38999/26WD15PN-CG Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD15PN-CG
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD15PN-CG
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD15PN-CG
Related LinksD38999/26, D38999/26WD15PN-CG Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WD15PN-CG Details Description
Related parts for D38999/26WD15PN-CG
IC TXRX 5V RS232 W/3VLOGC 28SSOP datasheet.pdf
CONN HEADR 12POS STR KEY-XX 30AU datasheet.pdf
IC 20BIT BUS-INT D LATCH 56SSOP datasheet.pdf
RES 3.57 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 12VIN +/-9V OUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES SMD 7.15K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 20SSOP datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 2.5V datasheet.pdf