Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD19SN-UWSB3
D38999/26WD19SN-UWSB3 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD19SN-UWSB3
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WD19SN-UWSB3.pdf
Availability of D38999/26WD19SN-UWSB3
QUANTITY
D38999/26WD19SN-UWSB3 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD19SN-UWSB3
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD19SN-UWSB3
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD19SN-UWSB3
Related LinksD38999/26W, D38999/26WD19SN-UWSB3 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WD19SN-UWSB3 Details Description
Related parts for D38999/26WD19SN-UWSB3
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 12.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES 2.67K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 107 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ENCODER datasheet.pdf
IC PROCESSOR DUAL CORE datasheet.pdf
SHEAR BLADE SPECIAL datasheet.pdf
HB-K.32.AG-VS datasheet.pdf
IC GATE NOR 2INPUT 14SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN datasheet.pdf