Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD35PN-CGMSA
D38999/26WD35PN-CGMSA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD35PN-CGMSA
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WD35PN-CGMSA.pdf
Availability of D38999/26WD35PN-CGMSA
QUANTITY
D38999/26WD35PN-CGMSA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD35PN-CGMSA
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD35PN-CGMSA
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD35PN-CGMSA
Related LinksD38999/26W, D38999/26WD35PN-CGMSA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WD35PN-CGMSA Details Description
Related parts for D38999/26WD35PN-CGMSA
CONN HSG PLUG 128POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
CAP CER 0.60PF 50V S2H 0402 datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS 2KW 200V datasheet.pdf
IC FPGA 172 I/O 484FBGA datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 1.2A 150 MOHM TH datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SPDT datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 460MA 490 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf