Amphenol Aerospace Operations D38999/26WD35SN-UW
D38999/26WD35SN-UW picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WD35SN-UW
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WD35SN-UW.pdf
Availability of D38999/26WD35SN-UW
QUANTITY
D38999/26WD35SN-UW Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WD35SN-UW
Internal Part NumberEIS-D38999/26WD35SN-UW
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WD35SN-UW
Related LinksD38999/26, D38999/26WD35SN-UW Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WD35SN-UW Details Description
Related parts for D38999/26WD35SN-UW
CONN EDGECARD 44POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT WIRE 10POS R/A datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM SQUARE T/H datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 288VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 26POS THRUHL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 74POS .125" datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 5% 1000VDC datasheet.pdf