Amphenol Aerospace Operations D38999/26WF32PN-U
D38999/26WF32PN-U picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WF32PN-U
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WF32PN-U.pdf
Availability of D38999/26WF32PN-U
QUANTITY
D38999/26WF32PN-U Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WF32PN-U
Internal Part NumberEIS-D38999/26WF32PN-U
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WF32PN-U
Related LinksD38999/2, D38999/26WF32PN-U Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WF32PN-U Details Description
Related parts for D38999/26WF32PN-U
EMITTER IR 850NM 100MA TO-46 datasheet.pdf
RES SMD 110KOHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES 270 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 1.7A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
1060 POWER ENTRY MODUL 10A 70C datasheet.pdf
RES 9.53K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 4POS 7.50MM R/A SLDR datasheet.pdf
G3 PROFIBUS OPTION CARD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf