Amphenol Aerospace Operations D38999/26WG35PB-UWHST4
D38999/26WG35PB-UWHST4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WG35PB-UWHST4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WG35PB-UWHST4.pdf
Availability of D38999/26WG35PB-UWHST4
QUANTITY
D38999/26WG35PB-UWHST4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WG35PB-UWHST4
Internal Part NumberEIS-D38999/26WG35PB-UWHST4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WG35PB-UWHST4
D38999/26WG35PB-UWHST4 Details Description
Related parts for D38999/26WG35PB-UWHST4
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
C.B. EDGE GUIDE NATURAL NY 1.5" datasheet.pdf
PATCHCORD SOCKET-PIN PLUG BLK datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 0.5A SOT-23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 4POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V datasheet.pdf
RES CHAS MNT 66M OHM 5% 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS INLINE PIN datasheet.pdf