Amphenol Aerospace Operations D38999/26WG35PN-USSB4
D38999/26WG35PN-USSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WG35PN-USSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WG35PN-USSB4.pdf
Availability of D38999/26WG35PN-USSB4
QUANTITY
D38999/26WG35PN-USSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WG35PN-USSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26WG35PN-USSB4
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WG35PN-USSB4
Related LinksD38999/26W, D38999/26WG35PN-USSB4 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WG35PN-USSB4 Details Description
Related parts for D38999/26WG35PN-USSB4
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50OHM datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 630V X7R 1206 datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 55mA Lighting, Signage 16-SSOP datasheet.pdf
KIT EVAL FOR MAX15003 datasheet.pdf
CONN SEC II 35 POS W/ LATCH datasheet.pdf
IC FPGA 364 I/O 780FBGA datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 2M datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf