Amphenol Aerospace Operations D38999/26WH21JB-LC
D38999/26WH21JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WH21JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WH21JB-LC.pdf
Availability of D38999/26WH21JB-LC
QUANTITY
D38999/26WH21JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WH21JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WH21JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WH21JB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WH21JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WH21JB-LC Details Description
Related parts for D38999/26WH21JB-LC
DIODE GEN PURP 100V 12A DO203AA datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130PS .100 EYELET datasheet.pdf
SW ROTARY SP 12POS SLD 125V datasheet.pdf
IC TXRX LIN SAE J2602 8HVSON datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.5MM datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
CONN HDR 8POS 2MM SMD datasheet.pdf
RES 453 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf