Amphenol Aerospace Operations D38999/26WH21SN-UWBSB4
D38999/26WH21SN-UWBSB4 picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WH21SN-UWBSB4
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26WH21SN-UWBSB4.pdf
Availability of D38999/26WH21SN-UWBSB4
QUANTITY
D38999/26WH21SN-UWBSB4 Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WH21SN-UWBSB4
Internal Part NumberEIS-D38999/26WH21SN-UWBSB4
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WH21SN-UWBSB4
D38999/26WH21SN-UWBSB4 Details Description
Related parts for D38999/26WH21SN-UWBSB4
IC COMPARATOR HS DIFF 14-DIP datasheet.pdf
IC FLASH 2MBIT 120NS 32PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM 8-TSSOP datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST 16A 125V datasheet.pdf
POT 50K OHM 1/10W CARBON LOG datasheet.pdf
38 SIL VERT SOCKET 4.6MM datasheet.pdf
CAP ALUM 18000UF 75V SCREW datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR GT13 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf