Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ19HA-LC
D38999/26WJ19HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ19HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WJ19HA-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ19HA-LC
QUANTITY
D38999/26WJ19HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ19HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ19HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ19HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ19HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ19HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ19HA-LC
CONN HEADER 2POS R/A W/CLIP SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC QUAD LINE RECEIVER 14SO datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CABLE 6POS .100 JUMPER 8 INCH datasheet.pdf