Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ19PD-LC
D38999/26WJ19PD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ19PD-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WJ19PD-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ19PD-LC
QUANTITY
D38999/26WJ19PD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ19PD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ19PD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ19PD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ19PD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ19PD-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ19PD-LC
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 3.12K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 13.7 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP datasheet.pdf
FAN GASKET BLACK 120MM datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 360PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf