Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ19PN-LC
D38999/26WJ19PN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ19PN-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Datasheet Download
D38999/26WJ19PN-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ19PN-LC
QUANTITY
D38999/26WJ19PN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ19PN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ19PN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ19PN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ19PN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ19PN-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ19PN-LC
FIXED IND 27UH 9.8A 11 MOHM TH datasheet.pdf
IC BUFF CMOS LVL/SFTR N-I SOT353 datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN MALE M12 4POS STR 7M CABLE datasheet.pdf
CABLE 2COND 12AWG WHITE 1000' datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 6.3V 20% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 348 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
A-CODE, SINGLE ENDED (SOCKET), 3 datasheet.pdf
250 MHZ PASSIVE PROBE FOR WAVESU datasheet.pdf