Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ24HB-LC
D38999/26WJ24HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ24HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Datasheet Download
D38999/26WJ24HB-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ24HB-LC
QUANTITY
D38999/26WJ24HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ24HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ24HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ24HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ24HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ24HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ24HB-LC
IC REG CTRLR PWM CM 14-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
MOD IGBT BUCK 1200V ECO-PAC2 datasheet.pdf
LRG ALLIGATOR CLIP BLACK datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
SHIELDED DC MICRO-MIZER datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 1KV X7S 1206 datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 25PPM 5X7MM datasheet.pdf