Amphenol Aerospace Operations D38999/26WJ24HD-LC
D38999/26WJ24HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ24HD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Datasheet Download
D38999/26WJ24HD-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ24HD-LC
QUANTITY
D38999/26WJ24HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ24HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ24HD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ24HD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ24HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26WJ24HD-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ24HD-LC
IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SSOP datasheet.pdf
BOARD RABBITLINK EG2100 NETWORK datasheet.pdf
IC REG LDO 3.6V 3A D2PAK datasheet.pdf
IC FPGA 92 I/O 132CSBGA datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK FILLER PLUG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 59 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 44MQFP datasheet.pdf
RES SMD 35.7 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 16pF 50 Ohm -10°C - 60°C COTS Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf