TE Connectivity Deutsch Connectors D38999/26WJ43JA-LC
D38999/26WJ43JA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26WJ43JA-LC
Brief Description
CONN PLUG 43POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26WJ43JA-LC.pdf
Availability of D38999/26WJ43JA-LC
QUANTITY
D38999/26WJ43JA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26WJ43JA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26WJ43JA-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26WJ43JA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26WJ43JA-LC Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
D38999/26WJ43JA-LC Details Description
Related parts for D38999/26WJ43JA-LC
TRANS PNP 60V 0.5A TO92 datasheet.pdf
OSC XO 3.6864MHZ HCMOS TTL PC datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 1% 1W 2615 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 40A TO-3P datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 315V SNAP datasheet.pdf
IC ADC 12BIT PAR 170MSPS 48VQFN datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
PTC HEATER 50C .050" datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 1.7V 4-USP datasheet.pdf