Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZA98BC
D38999/26ZA98BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZA98BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 3C 3#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZA98BC.pdf
Availability of D38999/26ZA98BC
QUANTITY
D38999/26ZA98BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZA98BC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZA98BC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZA98BC
Related LinksD38999/, D38999/26ZA98BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZA98BC Details Description
Related parts for D38999/26ZA98BC
IC TXRX RF 2.4GHZ 32-QFN datasheet.pdf
Crystal 4.0960MHz 50ppm 18pF 150 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SOJ, 2.60mm pitch datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV GATE DRVR 8DIP GW datasheet.pdf
CAP FILM 5UF 10% 1KVAC SCREW datasheet.pdf
SMARTSWITCH INT DEVELOPMNT KIT7D datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
RES 0.162 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IDC SOCKET 0.079" 16POS datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 9.3A 10 MOHM TH datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS PNL MNT PIN datasheet.pdf