Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZB5JD-LC
D38999/26ZB5JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZB5JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 5C 5#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZB5JD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZB5JD-LC
QUANTITY
D38999/26ZB5JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZB5JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZB5JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZB5JD-LC
Related LinksD38999/2, D38999/26ZB5JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZB5JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZB5JD-LC
DIODE ZENER ARRAY 33V SOT363 datasheet.pdf
TERM SOLDER SLOT .213" .115"L datasheet.pdf
RES SMD 976 OHM 0.02% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SL 5.08HC/03/180B 3.2SN OR BX datasheet.pdf
CONN HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
LED WARM WHITE 3500K 80CRI 2SMD datasheet.pdf
CONN RCP 4P GRY W/SM BCK SL ASSY datasheet.pdf
OSC VCTCXO 26.000MHZ CL SNWV SMD datasheet.pdf