Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZB99BD
D38999/26ZB99BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZB99BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 7C 7#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZB99BD.pdf
Availability of D38999/26ZB99BD
QUANTITY
D38999/26ZB99BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZB99BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZB99BD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZB99BD
Related LinksD38999/, D38999/26ZB99BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZB99BD Details Description
Related parts for D38999/26ZB99BD
IC OR CTRLR SRC SELECT 8SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 60A DO247 datasheet.pdf
CBL ASSY 10' MALE 5POS SGL C091 datasheet.pdf
IC MPU INTERPRISE 150MHZ 208QFP datasheet.pdf
RES SMD 205K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
THERMISTOR NTC 100K OHM 3% 0402 datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
OSC TCXO 26.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IMPACT ORTHO BP 6X12 GUIDE R-END datasheet.pdf
508 TB PLU PLU W/LATCH datasheet.pdf
IC LED DRIVER datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf