Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZD18SD-LC
D38999/26ZD18SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZD18SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZD18SD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZD18SD-LC
QUANTITY
D38999/26ZD18SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZD18SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZD18SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZD18SD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZD18SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZD18SD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZD18SD-LC
IC 25BIT CONFIG REG BUFF 96-BGA datasheet.pdf
RES SMD 0.15 OHM 2% 1/2W 0815 datasheet.pdf
TVS DIODE 4VWM SOT363 datasheet.pdf
CONN HEADER 6PR 12IMLA R/A 1.8MM datasheet.pdf
RES SMD 7.32K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
RES 0.549 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
INSERT FEMALE 6+2POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 68POS datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf