Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZD19AN
D38999/26ZD19AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZD19AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZD19AN.pdf
Availability of D38999/26ZD19AN
QUANTITY
D38999/26ZD19AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZD19AN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZD19AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZD19AN
Related LinksD38999/, D38999/26ZD19AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZD19AN Details Description
Related parts for D38999/26ZD19AN
IDC CABLE-ASN40A/ AE40G / ASN40A datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 200MHZ RRO 16QSOP datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 7/16-20-2B 1-5V datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.285" UNIV datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 64X36 15NS 120TQFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
HDM EMPO100F T datasheet.pdf
CAP FILM 0.075UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf