Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZD97PA
D38999/26ZD97PA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZD97PA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 12C 8#20 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZD97PA.pdf
Availability of D38999/26ZD97PA
QUANTITY
D38999/26ZD97PA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZD97PA
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZD97PA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZD97PA
Related LinksD38999/, D38999/26ZD97PA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZD97PA Details Description
Related parts for D38999/26ZD97PA
RES SMD 316 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC JK TYPE POS TRG SNGL 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CONN SMC JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER SPI 80HTQFP datasheet.pdf
BUZ 10.16HP/07/180 AG BK datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20A 150V TO220AB datasheet.pdf
1016 TB PLU PLU WF datasheet.pdf
500 TB PLU PLU HOOK/BACK datasheet.pdf
EMITTER UV 387NM 30A MODULE datasheet.pdf
MKP 3.3UF 5% 1250VDC DRAWING T6 datasheet.pdf