Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZE35PB-LC
D38999/26ZE35PB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZE35PB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 55C 55#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZE35PB-LC.pdf
Availability of D38999/26ZE35PB-LC
QUANTITY
D38999/26ZE35PB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZE35PB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZE35PB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZE35PB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZE35PB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZE35PB-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZE35PB-LC
ADAPTER PM2 TO PM3 MODULE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 26POS 2MM SMD datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR PREC 32TQFN datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 20TSSOP datasheet.pdf
DEVELOPMENT SOFTWARE PRO datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 16AWG RED 100' datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 1.73A 41 MOHM datasheet.pdf