Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZE35SA-LC
D38999/26ZE35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZE35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 55C 55#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZE35SA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZE35SA-LC
QUANTITY
D38999/26ZE35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZE35SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZE35SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZE35SA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZE35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZE35SA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZE35SA-LC
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4.25MHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
TERM SOLDER TURRET .159" .062"L datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1A SOT223 datasheet.pdf
IC BATT MGMT 1CELL LIION 20DSBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf
ULTRAFIT VERT 15 AU PLATED BLK datasheet.pdf
HD 38999 73C 73#23 PIN RECP datasheet.pdf
HD 38999 187C 187#23 PIN RECP datasheet.pdf
26500 8C 8#12 PIN PLUG datasheet.pdf
35A Silicon Power Rectifier Diode IC datasheet.pdf