Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZF32HD-LC
D38999/26ZF32HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZF32HD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 32C 32#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZF32HD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZF32HD-LC
QUANTITY
D38999/26ZF32HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZF32HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZF32HD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZF32HD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZF32HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZF32HD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZF32HD-LC
FUSE HLDR BLADE 32V 24A IN LINE datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 183MHZ 119BGA datasheet.pdf
RES 3.57K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
9+9 WAY M HORIZ SMT WOJS datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
RES 976K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V datasheet.pdf