Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZF35HB
D38999/26ZF35HB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZF35HB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 66C 66#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZF35HB.pdf
Availability of D38999/26ZF35HB
QUANTITY
D38999/26ZF35HB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZF35HB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZF35HB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZF35HB
Related LinksD38999/, D38999/26ZF35HB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZF35HB Details Description
Related parts for D38999/26ZF35HB
TERM BLOCK PLUG 10POS 3.81MM datasheet.pdf
TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 10.3VC R6 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 3.3VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 35V 10% 2910 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
HOOK VIBRAKRIMP (C-411-08) datasheet.pdf
RES 2.71 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf