Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZH35HA-LC
D38999/26ZH35HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZH35HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZH35HA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZH35HA-LC
QUANTITY
D38999/26ZH35HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZH35HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZH35HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZH35HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZH35HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZH35HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZH35HA-LC
CONN HEADER 33POS .100 VERT TIN datasheet.pdf
RES SMD 3.24KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 112LQFP datasheet.pdf
DIN RA HEADER F datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 10POS STRGHT PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 72VWM 114VC AXIAL datasheet.pdf
RES 2.1M OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 12CH 20MM P-P NPN datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 2.6V 4-USP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf