Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZH35SA-LC
D38999/26ZH35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZH35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZH35SA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZH35SA-LC
QUANTITY
D38999/26ZH35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZH35SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZH35SA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZH35SA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZH35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZH35SA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZH35SA-LC
LED GREEN/YLW CLEAR 5MM RND T/H datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER 16X1 28DIP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 16POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 5POS datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
RES 12.5K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 5COND 18AWG SLATE 500' datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 35V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125" datasheet.pdf