Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZH35SB
D38999/26ZH35SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZH35SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 100C 100#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26ZH35SB.pdf
Availability of D38999/26ZH35SB
QUANTITY
D38999/26ZH35SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZH35SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZH35SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZH35SB
Related LinksD38999/, D38999/26ZH35SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZH35SB Details Description
Related parts for D38999/26ZH35SB
SCR SENS GATE 400V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
CARD EDGE 24POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 8-SOIC datasheet.pdf
RES METAL OX 1W 3.3 OHM 5% AXL datasheet.pdf
CAP POLYMER 100UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
MILITARY THERMOSTAT datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf