Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19BA
D38999/26ZJ19BA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19BA
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19BA.pdf
Availability of D38999/26ZJ19BA
QUANTITY
D38999/26ZJ19BA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19BA
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19BA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19BA
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19BA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19BA Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19BA
RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 680K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CORDSET FEMALE 6' 16/3 PVC datasheet.pdf
CABLE COAXIAL RG58A 20AWG 500' datasheet.pdf
RES 94.2 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
OSC MEMS 212.50MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
FLEX POLY MOLDED PART datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3V 10UA datasheet.pdf