Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19BC
D38999/26ZJ19BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19BC
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19BC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19BC
QUANTITY
D38999/26ZJ19BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19BC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19BC
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19BC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19BC
RES SMD 120 OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 25UF 10% 370VAC QC TERM datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC BK INC 2KW 230V datasheet.pdf
PANEL INDICATOR INCAND 14V RED datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 6A SYNC 14QFN datasheet.pdf
RES 9.9K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 20PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf