Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19HB-LC
D38999/26ZJ19HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19HB-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19HB-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ19HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ19HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19HB-LC
IC EEPROM 32KBIT 400KHZ 8SOIJ datasheet.pdf
JUMPER-H2728TR/C2065L/H2728TR 3" datasheet.pdf
Connector Header 20 Position 0.100" (2.54mm) Tin Surface Mount datasheet.pdf
TIP SOLDER HOT KNIFE FOR PSI100 datasheet.pdf
CONV DC-DC 10W 48VIN 5.2VOUT SGL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 6.3V NP0 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 21A 8-TSDSON datasheet.pdf
IC ANLG ABSOLUTE PRES SNSR DSOF8 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35 datasheet.pdf