Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19JC
D38999/26ZJ19JC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19JC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19JC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19JC
QUANTITY
D38999/26ZJ19JC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19JC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19JC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19JC
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19JC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19JC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19JC
IDC CABLE - MSR34A/MC34G/MSR34A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 2.5A TO-220 datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 200V 8A TO252 datasheet.pdf
TVS DIODE 5VWM SOD883 datasheet.pdf
CAP CER 6800PF 16V X7R AXIAL datasheet.pdf
C/A 50.125 24FIB PLE MPO datasheet.pdf
RES SMD 5.9 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
RES 0.121 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 60POS THRUHL datasheet.pdf
HEATSINK 45X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 340MA 600 MOHM datasheet.pdf