Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19JE-LC
D38999/26ZJ19JE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19JE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19JE-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19JE-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ19JE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19JE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19JE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19JE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ19JE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19JE-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19JE-LC
RES SMD 143K OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 33.2 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG GRN SHLD 1000' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
DIODE MODULE 200V 175A SOT227 datasheet.pdf