Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19PE-LC
D38999/26ZJ19PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19PE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19PE-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19PE-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ19PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19PE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19PE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19PE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ19PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19PE-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19PE-LC
CONN HEADER .100 SINGL STR 34POS datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC datasheet.pdf
MIC MEMS ANALOG OMNI -22DB datasheet.pdf
CHROMALIT ROUND 70CRI 100MM DIA datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
OSC 3.3V 54.9441 / 100 MHZ datasheet.pdf
CABLE 12POS datasheet.pdf