Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19SB
D38999/26ZJ19SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19SB.pdf
Availability of D38999/26ZJ19SB
QUANTITY
D38999/26ZJ19SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19SB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19SB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19SB
SWITCH KEYLOCK 19MM KEYCODE 040 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SWITCH 2.1OHM SPDT 8MSOP datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES SMD 1 OHM 1W 2516 WIDE datasheet.pdf
CONN EDGE HL .100 20POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 150KHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
CONN PLUG PNL MNT 100A datasheet.pdf