Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19SC
D38999/26ZJ19SC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19SC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19SC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19SC
QUANTITY
D38999/26ZJ19SC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19SC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19SC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19SC
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ19SC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19SC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19SC
AC/DC CNVRTR 5V 12V -5V -12V 55W datasheet.pdf
CAP CER 11PF 50V SL AXIAL datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 60POS 1MM SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS VERT 4.2MM TIN datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 25V 10% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 6.4VWM 11.3VC SMA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 3.48K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 840MA 505 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC datasheet.pdf