Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ19SD-LC
D38999/26ZJ19SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ19SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ19SD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ19SD-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ19SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ19SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ19SD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ19SD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ19SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ19SD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ19SD-LC
EMITTER IR 890NM 50MA SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
LED PRISM 3MM RED,GRN SILIC SMD datasheet.pdf
IC CLK MULTIPLXR 2:10 2GHZ 44MLF datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES 412 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 5% 35V AXIAL datasheet.pdf
SENSOR CURRENT HALL 200A AC datasheet.pdf
CONN HEADER 45POS .100 R/ANGLE datasheet.pdf
RECEPTACLE POTTED W/ B CODED 1.0 datasheet.pdf
CAP TRIM 0.6-4.5PF 500V datasheet.pdf