Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ24JB-LC
D38999/26ZJ24JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ24JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ24JB-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ24JB-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ24JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ24JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ24JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ24JB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ24JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ24JB-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ24JB-LC
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 8SOIC datasheet.pdf
FUSE GLASS 5A 125VAC/VDC 2AG datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 60V 2A TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 2.1K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
RES 10.9K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 7 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X12MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 10% 160V AXIAL datasheet.pdf