Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ24JD-LC
D38999/26ZJ24JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ24JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ24JD-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ24JD-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ24JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ24JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ24JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ24JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ24JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ24JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ24JD-LC
RELAY SOFTSTOP 120V 90A AC OUT datasheet.pdf
RES SMD 220K OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 16-QFN datasheet.pdf
CONN RECPT 22-26AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 22POS .100 TIN datasheet.pdf
IC FPGA 113 I/O 144TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
OSC VCXO 100.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
Crystal 12.2880MHz 30ppm 8pF 80 Ohm -40°C - 85°C AEC-Q200 Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
HD 38999 121C 121#23 SKT RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 13POS PIN datasheet.pdf