Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ24SA-LC
D38999/26ZJ24SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ24SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 24POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ24SA-LC.pdf
Availability of D38999/26ZJ24SA-LC
QUANTITY
D38999/26ZJ24SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ24SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ24SA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ24SA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26ZJ24SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ24SA-LC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ24SA-LC
CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 23POS datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 30V 1A TO-92 datasheet.pdf
CIR BRKR 500MA 250VAC 80VDC datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
DURA WRAP 1" BLACK 25' datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 400MA 277VAC 250VDC datasheet.pdf
RES 392K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
OSC MEMS 162.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR 65A 277/480VAC datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 10% 310VAC RAD datasheet.pdf