Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ24SB
D38999/26ZJ24SB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ24SB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 24POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ24SB.pdf
Availability of D38999/26ZJ24SB
QUANTITY
D38999/26ZJ24SB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ24SB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ24SB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ24SB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ24SB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ24SB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ24SB
CAP FILM 20UF 10% 660VAC QC TERM datasheet.pdf
CONN CABLE/SPLICE 1TAP WIRE datasheet.pdf
RES SMD 33.2K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
TRIMMER 1M OHM 0.75W PC PIN datasheet.pdf
IC SW IPS 1CH HIGH SIDE D2PAK-5 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS CABLE SKT datasheet.pdf
RES 267 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 18-75VIN 24VOUT datasheet.pdf
HEADER VERTICAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 3.3VOUT datasheet.pdf