Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ29AC
D38999/26ZJ29AC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ29AC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 29POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ29AC.pdf
Availability of D38999/26ZJ29AC
QUANTITY
D38999/26ZJ29AC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ29AC
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ29AC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ29AC
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ29AC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ29AC Details Description
Related parts for D38999/26ZJ29AC
I/O MOUNTING BOARD G5 32POS datasheet.pdf
BIT TRI-WING SZ3 0.98" 2/PK datasheet.pdf
CONN PLUG FREE/HANG 1POS SIZE 4 datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 0.8A SOT223 datasheet.pdf
RES SMD 63.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC CLK/DATA RECOVERY 20-TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 4.5-9VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf
CAP TANT 0.47UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
BNC MALE TO SMA FEMALE ADAPTER 5 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS PIN datasheet.pdf