Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ29PD
D38999/26ZJ29PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ29PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 29POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ29PD.pdf
Availability of D38999/26ZJ29PD
QUANTITY
D38999/26ZJ29PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ29PD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ29PD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ29PD
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ29PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ29PD Details Description
Related parts for D38999/26ZJ29PD
MODULE XFRMR QUAD ETHR LAN40SOIC datasheet.pdf
IC 4.55V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 0.4MM 24POS DUAL SMD datasheet.pdf
IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16-SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 9-18VIN 09VOUT datasheet.pdf
RES 198 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 9.53K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 35POS INLINE W/PINS datasheet.pdf