Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ29PD
D38999/26ZJ29PD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ29PD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 29POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ29PD.pdf
Availability of D38999/26ZJ29PD
QUANTITY
D38999/26ZJ29PD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ29PD
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ29PD
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ29PD
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ29PD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ29PD Details Description
Related parts for D38999/26ZJ29PD
CONN SOCKET 20-24AWG TIN CRIMP datasheet.pdf
FITTING END CAP WHITE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 7V 30MA SOT343 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN DBL ROW HOLDER CT 30POS datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 20ppm 30pF 30 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 218 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
IC REG LDO POS/NEG ADJ 8-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23 datasheet.pdf