Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ37HA
D38999/26ZJ37HA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ37HA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN PLUG 39POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ37HA.pdf
Availability of D38999/26ZJ37HA
QUANTITY
D38999/26ZJ37HA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ37HA
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ37HA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ37HA
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ37HA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ37HA Details Description
Related parts for D38999/26ZJ37HA
RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 16.2 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 26POS .050" datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
FZ3 HIGREAD HMI CTRL 2-CAM.NPN datasheet.pdf
RES SMD 1.6K OHM 3/4W 1206 WIDE datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
750 TB PLU PLU WF LOW-T datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf