Amphenol Aerospace Operations D38999/26ZJ43BB
D38999/26ZJ43BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ZJ43BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS
Datasheet Download
D38999/26ZJ43BB.pdf
Availability of D38999/26ZJ43BB
QUANTITY
D38999/26ZJ43BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ZJ43BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26ZJ43BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ZJ43BB
Related LinksD38999/, D38999/26ZJ43BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ZJ43BB Details Description
Related parts for D38999/26ZJ43BB
RES SMD 43 OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .125 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONTROL TEMP 85-250V PANEL MOUNT datasheet.pdf
LED PMI SNAP-IN 3000K WHT CLR datasheet.pdf
CONN HDR 48POS 0.100 T/H R/A datasheet.pdf
SENSOR PRES 100PSIA 0-100MV DIP datasheet.pdf
NOSG,STR,BF,USFT,PSA datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X20MM XCUT datasheet.pdf
OSC XO 32.000MHZ HCMOS TTL PCPIN datasheet.pdf